понеділок, 2 грудня 2019 р.


МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА
НА ТЕМУ:
«ІННОВАЦІЇ В ОЗДОБЛЕННІ ПРИМІЩЕНЬ»
Після опорядження будівлі та їхні приміщення набувають завершеного вигляду, в них створюються потрібні санітарно-гігієнічні і естетичні умови для життя і праці людей. Відомо, що конкурентоспроможність товарів чи послуг, яка є головним чинником розвитку економіки, забезпечується не лише доскональністю виконавців, їх ставлення до справи. Як засвідчує досвід роботи з сучасними матеріалами, без професійних виконавців реалізувати їх можливості в будівництві досить складно. Величезний асортимент будівельних матеріалів, що прийшов на зміну традиційному, потребує від фахівця зовсім іншого рівня знань, професійних навичок, обґрунтованого підходу до реалізації того чи іншого конструктивного вирішення. Тому на теперішньому стані розвитку будівельного виробництва, коли старі технології інтенсивно змінюються на нові, дуже важливо вміти знаходити потрібну інформацію.
Перелік матеріалів для оздоблювальних робіт мало не щодня змінюється і доповнюється. Ще на самому початку нинішнього століття навіть найдосвідченіший майстер не додумався б декорувати стіни дерев'яними шпалерами, не чув про гнучкі камені і навіть уявити собі не міг, що у ванній можна зробити підлогу з моху, а дах заміського будинку  покрити ... соломою.
Цілком традиційні і, здавалося б, давно вивчені матеріали для опоряджувальних робіт укупі з сучасними технологіями раптом знаходять нову форму. А це дає будівельникам масу можливостей, хоча разом з тим і вимагає від них більше часу – щоб догодити замовнику і не відстати від сучасних тенденцій, доводиться освоювати нові навички.
Однак це навчання вартує того і згодом істотно полегшує ремонтні завдання. Наприклад, такі як вирівнювання стін і стель. Хіба колишні будівельні матеріали для опоряджувальних робіт давали нам такий результат, як натяжна ПВХ-плівка, з якої тепер робиться мало не кожна друга стеля в квартирах? А за допомогою гіпсокартону сьогодні можна вибудовувати за примхою замовника найнезвичайніші конструкції, не кажучи вже про банальне вирівнюванні поверхонь.
Як основні, так і допоміжні матеріали для опоряджувальних робіт можуть бути самими незвичайними. І при грамотному використанні вони істотно поліпшують наш побут. У нових рішень є лише один головний недолік: завищена ціна. Тому частіше замовники віддають перевагу ремонту з традиційними матеріалами, роблячи лише окремі акценти на інноваціях в обробці. Далі...



Немає коментарів:

Дописати коментар